برترین بازی ها به انتخاب کاربران

مژده به کاربران عزیز

سه نسخه بازی دنده دو را به صورت مود شده با پول بی نهایت دانلود کنید.

دنده دو ترافیک ، دنده دو درگ ، دنده دو کلاسیک

بدون دیدگاه

دانلود بازی بقالی برای اندروید

هک شده با پول بی نهایت

دانلود بازی بقالی هک شده

در بازی بقالی شما صاحب یک سوپر مارکت هستید. وظیفه شما راه انداختن مشتری ها در مسیر است که به این آسانی ها هم نیست زیرا مشتری ها صبر کمی دارند که آن هم راه حلی دارد برای کمی بیشتر صبر کردن مشتری ها میتوانید به آن ها شکلات رایگان تعارف کنید تا بتوانید مشتری را از خود راضی نگه دارید. برای جمع آوری پول بیشتر کالا های خود را ارتقا دهید و اینگونه مشتری های بیشتری هم دریافت خواهید کرد. و یکی دیگر از راه های صبر مشتریان برای راه اندازی آن ها استفاده از فروشنده های زبر و زرنگ تر با زبون باز تر است! ..

دانلود ورژن جدید بازی بقالی اندروید, دانلود بازی بقالی با پول بی نهایت, دانلود بازی بقالی هک شده, دانلود بازی بقالی مود شده, دانلود بازی بقالی با سکه بی نهایت, دانلود بازی بقالی آنلاک شده

با هر بار از دست دادن مشتریان شما یک جان از سه جان خود از دست خواهید داد و بعد آن که تمام جان های خود را از دست دادید رکورد شما بر حسب راضی نگه داشتن مشتریان ثبت میشود. بازی بقالی از ساخته های استودیوی گلم گیمز می باشد که به تازگی در کافه بازار عرضه گردیده و تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار بار از مارکت های اندرویدی دریافت شده است.

ویژگی های بازی :

  • امکان ارتقا محصولات
  • وجود شخصیت های متفاوت
  • زمان مشخص شده برای مشتریان
  • وجود محصولات مختلف با قیمت های متفاوت

.

  • ارسال شده توسط :
    بهنام
  • تعداد بازدید :
    544 views
اشتراک گذاری