برترین بازی ها به انتخاب کاربران

مژده به کاربران عزیز

سه نسخه بازی دنده دو را به صورت مود شده با پول بی نهایت دانلود کنید.

دنده دو ترافیک ، دنده دو درگ ، دنده دو کلاسیک

یک دیدگاه

دانلود بازی گلمراد مود شده با لینک مستقیم

نسخه اصلی + نسخه مود شده

دانلود بازی گلمراد مود شده

“داستان بازی” گلمراد حالا دیگر بزرگ شده و صاحب همسری به نام الهام است با همسرش تصمیم می گیرند سری به خانه ای که گلمراد دوران کودکیش را میگذراند بزنند، وقتی میرسند که می بینند آن خانه تبدیل به یک خانه متروکه شده وسایل داخلش همه پوسیده حال در این جا وظیفه گل مراد و نقش شما در این بازی مشخص می شود، به گلمراد کمک کنید تا دستی بر سر روی این خانه بکشد تا آن را تبدیل به مدرنترین خانه شهر کند.

دانلود گلمراد آپدیت شده, دانلود نسخه جدید بازی گلمراد, دانلود بازی گلمراد مود شده, دانلود بازی گلمراد با پول بینهایت, دانلود بازی گلمراد هک شده, دانلود نسخه مود شده گلمراد, دانلود بازی گلمراد آنلاک شده

قطعاََ همه میدانند که بازی های جورچینی چگونه است! با کنار گذاشتن اجسام به طول مثال با کتار هم قرار دادن چند شکلات میتوان امتیاز کسب کرد البته به این آسانی ها هم نیست! زیرا با هر مرحله مینی گیم چالش های مراحل سخت تر می شود. بازی گلمراد در سبک جورچین از استودیو بازیسازی مدریک میباشد که توسط کاربران در گوگل پلی هزاران بار دریافت شده و تنها چیزی که این بازی را متفاوت جلوه میدهد، نمای کلی از ساختمان خاطره انگیز دوران کودکی گلمراد است. برای چیندن و یا شیک کردن نمای داخلی خانه باید از چند چالش جور چینی بگذرید و با کسب امتیازات و یا ستاره ها به تعویض وسایل خانه و تر تمیز کردن آن بپردازید.

.

 • ارسال شده توسط :
  بهنام
 • تعداد بازدید :
  7,266 views
اشتراک گذاری
 1. اسی :
  20 فوریه 20

  بازی خوبیه ولی فک کنم مشابه اینو توی اپ استور اپل دیدم